Hizmetlerimiz

SHS genellikle site yönetimleri, ev hizmetleri ve emlak alım satım işleriyle ilgilenmektedir. Bu üç ana görevin altında SHS’nin sunduğu diğer hizmetler ise;

EV HİZMETLERİ

SHS’nin 3 ayrı ev hizmetleri paketi bulunmaktadır; Mini-Pack, Medi-pack ve Maxi paket. SHS Ev sahiplerinin ihtiyaçlarına göre özel paketler uygulamaktadır.

SİTE YÖNETİMİ

SHS, bugüne kadar 1200’den fazla daire ve 1 ila 8 bloktan oluşan 560’dan fazla siteye hizmet vermiştir ve vermektedir. SHS %100 Türk kanun ve yönetmeliklerine göre çalışmaktadır.

EMLAK HİZMETERİ

Emlak piyasası sürekli hareket halinde olduğundan, bu konu hakkında deneyimli veya bilgili olmayanların mülkün değerini tahmin etmesi neredeyse imkansızdır.

Ev Hizmetleri

SHS’nin 3 ayrı ev hizmetleri paketi bulunmaktadır; Mini-Pack, Medi-pack ve Maxi paket.SHS Ev sahiplerinin ihtiyaçlarına göre özel paketler uygulamaktadır.

Site Yönetimi

SHS, bugüne kadar 1200’den fazla daire ve 1 ila 8 bloktan oluşan 560’dan fazla siteye hizmet vermiştir ve vermektedir.

Emlak Hizmetleri

SHS siz müşterimizin talepleri doğrultusunda hayalinizdeki evi bulmaya yardımcı olmakta ve mülkünüzü satmak istediğiniz zaman ise en uygun fiyat karşılığında mülkünüzü satmaktadır.

Temizlik Hizmetleri

SHS siz değerli müşterilerimize profesyonel temizlik hizmetleri sunmaktadır. Dilediğiniz tarih ve saatte hijyen kuralları çevresinde dairelerinizi en ufak ayrıntısına kadar temizlemekteyiz.

Havuz ve Bahçıvan Hizmetleri

Artan yüksek personel maliyetleri nedeniyle bazı apartman ve siteler 7/24 görevli çalıştırmak yerine dışarıdan havuz ve bahçe hizmetleri tercih etmektedirler. 

Danışmanlık Hizmetleri

Tapu işlemleri, belediye işlemleri, elektrik ve su abonelik işlemleri, vekalet işlemleri, veraset ve intikal işlemleri,avukatlık hizmetleri, bankalarda hesap açma işlemleri, internet aboneliği açma işlemleri vb bir çok konuda danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Tadilat-Tamirat Hizmetleri

SHS profesyonel tadilat tamirat personelleri ile siz müşterimize görüşleriniz doğrultusunda tadilat ve tamirat hizmetleri sağlamaktadır.

Araç Kiralama Hizmetleri

SHS siz müşterilerimize araç kiralama hizmetleri de vermektedir. Günlük, haftalık, aylık araç kiralama, havaalanında teslim hizmeti dahil hizmetlerimiz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Alışveriş Hizmetleri vb.

Talepleriniz doğrultusunda siz müşterilerimiz tatilinize başlamadan önce alışveriş listenizi bizlerle paylaşıyorsunuz. Bu doğrultuda paketlerinizi hazır edip sizler evinize gelmeden siparişlerinizi evinize bırakıyoruz.

Havaalanı Transfer Hizmetleri

SHS siz müşterilerimize Gazipaşa-Antalya havaalanlarından Alanya içine, Alanya içinden Gazipaşa-Antalya hava alanlarına transfer hizmetleri sağlamaktadır. Talebiniz doğrultusunda siz müşterilerimize VIP transfer hizmeti de sağlamaktayız.