Ev Hizmetleri

SHS, siz müşterilerimiz kendi ülkenizdeyken evinizin kontrolünü ve güvenliğini sağlamaktadır.

Ayrıca siz ve aileniz burada tatildeyken sizlere verdiği danışmanlık hizmetleriyle huzurlu ve rahat bir tatil imkanı sağlamaktadır.

SHS’nin 3 ayrı ev hizmetleri paketi bulunmaktadır; Mini-Pack, Medi-pack ve Maxi paket. SHS Ev sahiplerinin ihtiyaçlarına göre özel paketler uygulamaktadır.

SHS her ay belirli aralıklarla dairelerinizi kontrol etmekte, evinizi havalandırmakta, tüm su ve elektrik tesisatlarının kontrolünü yapmaktadır. Dairelerinizde herhangi bir hasar varsa mevcut sigortanız kapsamında SHS sigorta şirketleri ile her türlü iletişimi kurup hasar bildirimi ve takibini yapmaktadır.

İhtiyacınız dahilinde buradaki evinize gelmeden önce SHS’den havaalanı transferi, daire temizliği, çamaşır yıkama hizmeti gibi hizmetler sağlamaktadır.

Siz, aileniz ve misafirleriniz için günün 24 saati hizmetinizdeyiz.

Eğer mülkünüz SHS tarafından yönetiliyorsa ve tüm daireler SHS ile hizmet paketi yaparsa, yönetim maliyetlerinde iyi bir azalma sağlayabilir.

20+

Yıl

1100+

Rezidans

HAKKIMIZDA

Firma sahibi Helene Balaban, Türkiye doğmuş fakat hayatının büyük bir kısmını Danimarka’da geçirmiştir. Ayrıca Danimarka vatandaşlığına da sahiptir. Helene Balaban Danimarka’da mahkeme davalarında, vergi davalarında, doktorlarla ve diğer kamu kurumlarında tercüman olarak çalışmıştır. Helene, Danca, Norveçce Türkçe, İngilizce, İsveççe ve az Almanca bilmektedir.

KONUM

Oba (Alanya) Çevreyolu Caddesi üzerinde, KOÇTAŞ’a 100 metre mesafede, Mahmutlar yönüne doğru yola çıktığınızda sağ tarafta bulunmaktadır.

İletişim Formu