Hakkımızda

Şirketimiz

SHS, ev hizmetleri ve site yönetimi işlevlerinin yanı sıra danışman firma olarak, süpervizör-mülkiyet ve yabancı firmaların yöneticisi olarak da görev yapmaktadır.

Vizyonumuz

SHS %100 Türk kanun ve yönetmeliklerine göre çalışmaktadır. SHS, bugüne kadar 1200'den fazla daire ve 1 ila 8 bloktan oluşan 560’dan fazla siteye hizmet vermiştir ve vermektedir

SHS KİMDİR?

Skandinavien Ev Hizmetleri ve Site Yönetimi (SHS), 2005 yılında kurulmuş bir şirkettir. Şirket müşterilerine aşağıdaki hizmetleri sunmaktadır:

Firma sahibi Helene Balaban, Türkiye doğmuş fakat hayatının büyük bir kısmını Danimarka’da geçirmiştir. Ayrıca Danimarka vatandaşlığına da sahiptir.Helene Balaban Danimarka’da mahkeme davalarında, vergi davalarında, doktorlarla ve diğer kamu kurumlarında tercüman olarak çalışmıştır. Helene, Danca, Norveçce Türkçe, İngilizce, İsveççe ve az Almanca bilmektedir.

Firma müdürü Anıl Akçay, üniversite eğitimini Alanya’da tamamlamış ve İngilizce dilini akıcı şekilde konuşmaktadır.

SHS ayrıca kendi şirket avukatlarına sahiptir. Avukatlar ihtiyaç dahilinde icra yürütme işlemlerini başlatmakta ve takip etmektedir.

EV HİZMETLERİ

SHS’nin 3 ayrı ev hizmetleri paketi bulunmaktadır; Mini-Pack, Medi-pack ve Maxi paket. SHS Ev sahiplerinin ihtiyaçlarına göre özel paketler uygulamaktadır.

SİTE YÖNETİMİ

SHS, bugüne kadar 1200’den fazla daire ve 1 ila 8 bloktan oluşan 560’dan fazla siteye hizmet vermiştir ve vermektedir. SHS %100 Türk kanun ve yönetmeliklerine göre çalışmaktadır.

EMLAK HİZMETERİ

Emlak piyasası sürekli hareket halinde olduğundan, bu konu hakkında deneyimli veya bilgili olmayanların mülkün değerini tahmin etmesi neredeyse imkansızdır.